+90 (212) 244 66 00
Makedonya Üniversiteleri - İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han) Kat:5 Taksim/İstanbul
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi
  • Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi

Hızlı Menü

MODÜLÜ; BİTKİSEL ÜRÜNLER - Makedonya Üniversiteleri            Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi 1949 yılından bu yana modern ve bilimsel eğitim sistemi ile donanımlı ve birikimli bireyleri toplumlara kazandırmaktadır. Dünya üniversiteleri sıralamasında üst sıralarda yer alan Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, saygın ve günün teknolojisini uygun düzeyde yüksek eğitim olanağı sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde tüm dünya üzerinden ve Türkiye’den öğrencileri kendisine çekmektedir.

Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi modülü; bitkisel ürünler bölümü, botaniğe ilgi duyan ve bitkilerin yaşam için önemini kavrayan gençler tarafından eğitimi alınmak istediği bölümlerden birisidir. Öğrenci, modülü; bitkisel ürünler bölümünü tercih ederek, gelecekte kendisine huzurlu stressiz ve hızla yükselebileceği bir meslek edinebilmektedir.

            Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, Avrupa eğitim sisteminin dâhilindedir ve dünya standartlarında yüksek eğitim imkânı sağlamaktadır. Teknolojideki son yenilikler ivedilik ile uygulamaya koyulup, eğitim gören öğrencilerin bu deneyimleri tecrübe etmeleri sağlanmaktadır.
Her biri kendi alanında uzman olan birikimli ve donanımlı öğretim görevlileri, eğitim alacak öğrencilere bilgilerini en makul biçimde aktarmakta ve uygulamaya koyabilmeleri için fırsat tanımaktadırlar.

Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi modülü; bitkisel ürünler bölümünde eğitim almak isteyen öğrenciler, diğer Avrupa üniversiteleri ve Türkiye’de yüksek eğitim veren vakıf üniversitelerinden daha az miktarda eğitim harç bedeli ödemektedir. Yıllık eğitim harç miktarının 2000 Euro olduğu Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, ayrıcalıklı ve dünya standartlarında eğitimi böylesine düşük bir bedel ile öğrencilere ulaştırmaktadır. Bu sebeple dünya üzerinde 70 ülkeden öğrenciler Üsküp Kiril Metodi Üniversitesinde yüksek eğitim almayı tercih etmektedir.

Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, bir gencin hayalini kurduğu üniversite hayatını sunmaktadır. Gerek eğitim görülen kampüsün özellikleri, gerekse sosyal faaliyetler öğrencinin geleceğine tam donanımlı olarak adım atmasına yardımcı olabilmektedir. Öğrenci bu prestijli eğitim kurumu çatısı altında sadece bilgi birikimi olarak değil, sosyal yaşam ve kişilik geliştirme programları ile yarının kariyer hayatında etkili ve saygın bir görüntü çizebilecektir.

Üsküp Kiril Metodi Üniversitesi, üniversite çağındaki genç nesillerini gelecek için yetiştirilmesinde önemli rol oynamakta ve üzerine aldığı sorumluluğun ciddiyetinden bir an sapmayarak, çıtasını her geçen gün yükseltmektedir.